Most Popular Downloads

File ATutor 2.0 İndir ATutor Açık kaynak kodlu Uzaktan Öğrenme Yönetim Sistemidir. Erişebilirlik ve uyumluluk özellikleriyle dizayn edilmiştir. Öğretmenlerin öğrencilerine uzaktan eğitim verebilmelerini, onlara test uygulayabilmelerini, ödev ve araçtırma vererek geri dönüşüm alabilmelerini sağlayan açık kaynak kodlu bir sistemdir. Sisteme entegre edilecek olan modüller sayesinde görüntülü olarak ders anlatma, derslere kayıt ücreti alma, onlien etkileşim kurabilme vb. özelliklere sahip olan sistem UNESCO tarafından da desteklenmektedir. Bu sürümün Türkçe dil dosyasını yine sitemizden indirebilirsiniz...
Filesize: N/A
File ATutor 2.0.1 Türkçe Dil Dosyası ATutor Hakkında ATutor Açık kaynak kodlu Uzaktan Öğrenme Yönetim Sistemidir. Erişebilirlik ve uyumluluk özellikleriyle dizayn edilmiştir. Öğretmenlerin öğrencilerine uzaktan eğitim verebilmelerini, onlara test uygulayabilmelerini, ödev ve araçtırma vererek geri dönüşüm alabilmelerini sağlayan açık kaynak kodlu bir sistemdir. Sisteme entegre edilecek olan modüller sayesinde görüntülü olarak ders anlatma, derslere kayıt ücreti alma, onlien etkileşim kurabilme vb. özelliklere sahip olan sistem UNESCO tarafından da desteklenmektedir. Bu dosya ilgili sistemin Türkçe dil dosyasınız.
Filesize: N/A
File ATutor 2.0 Türkçe Dil Dosyası ATutor Hakkında ATutor Açık kaynak kodlu Uzaktan Öğrenme Yönetim Sistemidir. Erişebilirlik ve uyumluluk özellikleriyle dizayn edilmiştir. Öğretmenlerin öğrencilerine uzaktan eğitim verebilmelerini, onlara test uygulayabilmelerini, ödev ve araçtırma vererek geri dönüşüm alabilmelerini sağlayan açık kaynak kodlu bir sistemdir. Sisteme entegre edilecek olan modüller sayesinde görüntülü olarak ders anlatma, derslere kayıt ücreti alma, onlien etkileşim kurabilme vb. özelliklere sahip olan sistem UNESCO tarafından da desteklenmektedir. Bu dosya ATutor 2.0 Türkçe dil dosyasınız.
Filesize: N/A